Skoro rok jsem makala na blogu, ale jednoho dne mi to v hlavě udělalo "cvak" a od té doby tu nejsem. Návštěvnot se rázem zvyšuje a mně je z toho na nic :P

zatím jen pokus...

29. prosince 2011 v 12:46 | SIMI |  já SIMI
Zatím jen pokus začít znovu :D
Speciální úkol zněl: prostě začni znovu. Zn to jednodušeji než je doopravdy... Nový začátek je mnohem těžší, než si myslíte. Najednou jste prostě někým jiným... Si asi řikáte: aha, ono ji zas něco žere, zase píše kraviny a já du raděj pryč. Prosím o setrvání:

Kdysi byl můj sen mít nejlepší blog jaký si dovedete představit. Vymýšlela jsem tak složité a promakané vzhledy, že kdyby je někdo přece udělal a hlavně nastavil na ten blog, tak bych před nim smekala eště půl roku. Ne-li rok =)

Avšak dnes vím, že mít nejlepší blog není určitě to samé, jako mít blog, na kterém se zkrátka snažíte zapracovat, aby byl lepší a lepší. Dnes už vím, že mít nejlepší blog není možné. Vždycky je co zlepšovat.
Někdy vidíte blog s opravdu přenádherným designem, tak si řeknete: wow, to je určitě bezva blog! Ale nakonec zjistíte, že poslední článek tu je napsaný v roce 2009, tím chci říct, POSLEDNÍ a ROZLUČKOVÝ článek. Zabolí vás to, hedáte odpověď, a naleznete z hodně velkou pravděpodobností: začínám znovu.... hledejte mě na:---- :( ale to už potom není ten blog, který chcete vidět znovu aktivní.


..............................................................↓↓↓↓↓↓↓↓..............................................................↓↓↓↓↓↓↓↓...................


Kdysi jsem začla znovu. Právě s blogem simisims. Musím uznat, že je lepší než ten předešlý, že se tu cítím jako doma, že se tu cítím... Jako že můžu být pyšná na to, co na tom počítači dělám.
Dřív jsem měla blog o kopírování. Blog o ničem, prostě jsem občas něco udělala na malování jako že je to něco jiného, ale nebylo, byl to zkopírovaný obrázek a zkopírované typy na JAK UDĚLAT Z MALOVÁNÍ PROFESIONÁLNĚJŠÍ GRAFICKÝ UPRAVSITO PROGRAM...

Blog simisims je myslím jiný, je lepší. Dělám tu všechno jenom pro těch pár návštěvníků, všechno jenom proto, že mě to jednoduše baví dělat něco PRO VÁS.
Na tomhle blogu je hlavně moje tvorba. Někdy něco zkopíruju, protože třeba nemám čas na vytváření něčeho složitějšího nebo mě něco zaujme (nebo downloady) ale jinak všechno píšu sama, vymýšlím sama, hledám sama, vytvářím sama.... Občas jen potřebuju pomoct s nadpisama nebo: mám to uveřejnit či nemám???

JEDNODUŠE:

NIKDY NEMŮŽEŠ BÝT DOKONALE SPOKOJENÁ(ý) SE SVÝM BLOGEM....

.........---------...........--------.........----------..........
| To by byla velká samochvála a taková smrdí :D|
.........---------...........--------.........----------..........
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni, pokud jsi proti konci světa xD

UŽ KLIIIIIIIIIIIIKÁÁÁÁÁÁÁM!!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama