Skoro rok jsem makala na blogu, ale jednoho dne mi to v hlavě udělalo "cvak" a od té doby tu nejsem. Návštěvnot se rázem zvyšuje a mně je z toho na nic :P

Silvestr je tady!

31. prosince 2011 v 12:15 | SIMI |  Ostatní
Poslední den roku 2011, roku, kdy jsem založila tenhle blog. O půlnoci končí a my s tím nic nenaděláme. Za necelých 12 hodin začíná rok 2012. Co o něm víme? Nic. Co si o něm myslíme? Že bude poslední. Já v to určitě nedoufám :D a jestli v to věřím? Řekněme, že vyloučené to není, ale i tak by se jednalo spíš o náhodu, ne o to, že to "předpověděl" film...


V co doufám je, abyste všichni prožili (a hlavně přežili :D) KRÁSNÝ rok 2012, abyste byli celý rok šťastní, abyste neprožili zásadní zlé změny ve vašem životě.
Večer otevčete šampáňo, jestgli můžete odpalte nějak= ty petardy (jenom prosim ne ve velké blízkosti ulici 28. října, je tam pár pejsků co mohou kvůli těm výbuchům doslova rozum ztratit)


Kdybyste propáíčka chtěli nějakou tu party na tomhle blogu, klidně si o ni napište, ale nečekám moc těch komentářů (sice jenom včera tu bylo 40 lidí, ale komentář nový ani jeden).


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, pokud jsi proti konci světa xD

UŽ KLIIIIIIIIIIIIKÁÁÁÁÁÁÁM!!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama