Skoro rok jsem makala na blogu, ale jednoho dne mi to v hlavě udělalo "cvak" a od té doby tu nejsem. Návštěvnot se rázem zvyšuje a mně je z toho na nic :P

Čarodějnice

24. června 2011 v 16:58 | SIMI |  Život v bytě
Mno a tím vším se dostáváme k Životu v bytě a k čarodějnicím, které tento úžasný dodatek ke hře obývají :)

Čarodějnice mě baví ze všech bytostí nejvíc, protože se můžete stále zdokonalovat ve svých schopnostech a objevovat stále nové zajímavé záhady.

Tak šupky na ně

Čarodějnice jsou vaši simíci ovládající tajemné magické síly a to jak ty dobré tak i zlé (nebo obojí)

(znovu: obrázky doplním až budu na svém počítači :D)

Čarodějnice mohou být Neomylně dobré (bílo-modro-zlatý třpytivý oděv a kolem ní poletují bílé jiskřičky) Dobré (znova bílo-modro-zlatý oděv ale žádné jiskřičky) Neutrální (šedivo-hnědý oděv) Zlé (černo-fialový oděv s pavučinama) a Neomylně zlé (Černo-fialový oděv, zelená barva pleti, zelené jiskřičky) Dobré potkáte ve dne a zlé zase v noci. Netuším, kdy a kde potkáte neutrální, mno já je tedy ještě nikdy nepotkala... Ale jednu jsem si vytvořila :D
Rozlišují se podle vzdělání a druhu kouzel. Zatímco Ďábelsky zlá ničí vaše dobré vztahy a Zlá podpaluje váš byt, Dobrá určitě nebude jen nečinně stát opodál a sledovat katastrofu vašich životů, ale pomocí kouzel vše hezoučky urovná! :)


Čarodějnice? A jak se jí stát??

Znovu jde o proces spřátel se a získáš, takže se lelkování nebojte :D

U spřátelování s čarodějnicí je problém, že můžete čekat jak dlouho bude třeba než se ta stará čarodejnice uráčí přifrčet na obecní pozemek na kterém tak vytrvale čekáte... álem jsem zapoměla: pozemek musí být v Šafránové zátoce!

Mno takže doporučuju si vzít teplé oblečení a simoleonky, protože můžete čekat ooopravdu hodně dlouho, a tak budete potřebovat sušenky a limonádku (skoro všude na Šafránové zátoce jsou automaty).
Př. čekáme s Emou od jedenácti ráno, čekáme, čekáme, (občas naklikneme maxmotives cheat) a najednou (v pět odpoledne) přiletí čarodějka na koštěti. Seznámím Emu s čarodějnicí a až budeme přátelé, půjdu se domů vyspat. Druhý den zavolám čarodějce s prozbou, aby k nám domů přišla. Spřátelím se s ní na 96% krátkodobou (vy víte jak to myslím :D) Pak (možná se do sebe zamilují ale to je fuk po tomlhle tu čarodějnici nepotřebujem) kliknu na hlavu čarodějnice a budu si držet palečky aby tam bylo Dát se na cestu světla/temnoty (nebo jinak :D) a hurááá je to tam tak na to kliknu a čarodějnice mi dá kotlík a knihu kouzel. (Máme to v inventáři) a z Emy je čarodějka! Jenže ještě nemůžeme kouzlit (jakto??) protože zadarmo ani slepice nehrabe (:P) a když přijdeme poprvé do školy taky neumíme hned celou čítanku nazpaměť (Už vím kam to směřuje a nelíbí se mi to...) A tak se musíme učit, učit, učit a učit kouzlit z Kouzelní knihy. Hodně štěstí při studiu a papa :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama